Brussels Capital University Sürekli Eğitim Merkezi

+90 (216) 362 00 66 [Uzaktan Eğitim Giriş]

İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Diploma Programı

İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı eğitimini almaya hazırsınız. 

Adana Kariyer Akademi kuruluşundan bu Akademisyen Hocalar tarafından verilen ve özel hazırlanmış programa şimdi daha güçlü bir altyapı ve kampanya imkanıyla indirimli olarak katılabilirsiniz.

Nasıl Bir Program?

İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı  Diploma Programı  Yönetim biliminin temel fonksiyonları esas alınarak, katılımcıların farklı hedefleri çerçevesinde uzmanlaşmalarına imkân verecek, çeşitli a-sekron online derslerden oluşturulmuştur. Farklı uzmanlık alanlarında sunulan dersler ile katılımcılara disiplinler arası çalışma ve araştırma yapma olanağı da sağlanmaktadır. Özel harmanla oluşturulmuş bütünleşik bir İnsan Kaynakları Uzmanlık programıdır.

Nasıl Katılabilirim?

Program uzaktan eğitim programıdır. Online olarak yapılmaktadır. Katılımcılar istedikleri zaman ve saatte eğitime katılabilirler. Katılımcılar programa kayıt olarak çalışmalarına hemen başlayabilirler.Kurs online satın alma ile yada ilgili hesaba ödeme yapılınca, Cep telefonunuza ve mail adresinize kullanıcı adı ve şifreniz gönderilir. Kursiyerler uzaktan eğitim ile dersleri ve uygulamaları online takip ederler. Eğitimde her bir ders başlığı için ayrı sertifika düzenlenir. Dersleri bitiren herkes programın en sonunda Brussels Capital University Continuing Education Research Center Onaylı 11 Adet Sertifika (Her konu için 1 adet) ve  İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı Diploması sahibi olacaktır.

Liderlik ve Yöneticilik Diploma Programına katılan herkes tamamladığı her bir ders için ayrı ayrı sertifika almaktadır. Bu sertifikaların hepsi İngilizce ve Türkçe’dir.

Her bir sertifika Brussels Capital University, Continuing Education Research Center tarafından onaylı, Rektör Yardımcısı ve Continuing Education Research Center Müdürü imzalıdır.

Brussels Capital Universty  bu programı ile toplam 11 Adet Uluslararası Geçerli Sertifika ve 1 adet İnsan Kaynakları Yönetim Uzmanı Diploması Alacaksınız. 

Sertifikalar: İnsan Kaynakları Yönetimi, İletişim ve Beden Dili, Toplantı Yönetimi ve Sunum Becerileri, Toplam Kalite Yönetimi, Stratejik Yönetim, Kriz Yönetimi, Zaman Yönetimi, İnovasyon (Yenilik), Öfke ve Stres Yönetimi, Karar Verme Becerileri ve Diksiyon

Kimler Katılmalıdır?

  • İnsan kaynakları yöneticileri, insan kaynakları çalışanları,
  • Personel müdürleri ve personel işleri görevlileri,
  • Kariyerine insan kaynakları alanında yön vermek isteyenler,
  • Ekiplerini daha başarılı yönetmek isteyen yöneticiler,
  • Kurumlarda insan kaynakları uzmanı olup kendini geliştirmek isteyenler,
  • İnsan kaynakları alanına ilgi duyan ve meslek olarak seçmeyi düşünenler,

 

Bu Eğitim, Brussels Capital University Sürekli Eğitim Merkezi tarafından düzenlenmektedir.

Program Adı: İnsan Kaynakları Uzmanlığı Diploma Programı

Program Ünvanı: İnsan Kaynakları Uzmanı

Eğitim Türü: Uzaktan Eğitim(Asekron)

SERTİFİKA HAKKINDA

Sertifika Veren Kurum: Brussels Capital University

Sertifika Türü: Uzmanlık Sertifikası

Sertifika Dili: İngilizce+Türkçe

Sertifika Geçerlilik Süresi: Ömür boyu

Sertifika Kapsamı: Uluslararası

BAŞVURU TARİHLERİ

Son Başvuru Tarihi: Sürekli

Eğitim Tarihleri: Ayın 1. günü başlar Son günü biter

Eğitim Süresi: 1 ay

EĞİTİM HAKKINDA

Katılım Ön Koşulu: En Az Lise Mezunu Olmak.

Eğitime Ulaşım: 7/24 sürekli (Asenkron)

Sertifika Sınav Durumu: Var

Sınav Uygulama Şekli: Uzaktan Eğitim Sistemiyle

Sertifika Sınav Türü: Çoktan Seçmeli Test

Sertifika Sınav Soru Sayısı: 20

Sertifika Sınavı Başarı Puanı: min. 50 puan (10 doğru cevap)

Sertifika Sınav Hakkı: 3

Gönderilecek Belgeler: 11 adet Sertifika 1 Adet İnsan Kaynakları Uzmanlığı Diploması

ÜCRET VE ÖDEME

Eğitim Ücreti: 850TL (Eğitim, sertifika ve KDV dahildir)

Kargo Bedeli: Ücretsiz

Ödeme Seçenekleri: Nakit / Havale / EFT / Bankamatik / Kredi Kartı

Thus you’re currently looking for a way to pay for date ideas? Within this article I will go over ways to receive top quality essay due dates. A few include getting paid to write essays to you essay writers, using dates as free advertising for your company, essay as dates for enormous business sales and much more. So without further ado let’s get started!

action=”https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr” method=”post” target=”_top”>Ödemenizi Buradan Yapabilirsiniz.

Composing Specialist is a recognized leader of literary business, which includes earned world wide fame among writers worldwide

It’s the top literary agent that provides expert services to aspiring authors on all aspects of the professional writer service producing business out of publication and writing to promotion and public associations. Additionally, it supplies online products and services to enable you to attain success with your literary works by helping you together with your promotional strategies.

Writing and submitting articles might be challenging if you are not even a paper writer

This is the reason the reason selecting a seasoned paper writer may make the process much easier and not as tense. They don’t just know just how to express their thoughts from how that they should be, however they also understand just how to make it interesting and appealing enough for your readers to do my paper return again. If you’re a newspaper author and you wish to find out the way you are able to find the most from your own skills, keep reading to learn what gets the very best paper writers fantastic.

With all of us, you are never ever anonymous, if you’re creating the cardstock for varsity, contacting you thru e-mail, using e-mail with regard to settlement or maybe if you might be paying out by way of many picked stations. Using the web essay writer to talk with students can be an very helpful application, and something in which universities needs to be getting full good thing about. Nonetheless, utilizing composition aid as a way to aid university student authors better build their paperwork has become something that was not consequently popular until recently.