Brussels Capital University Sürekli Eğitim Merkezi

+90 (216) 362 00 66 [Uzaktan Eğitim Giriş]

AİLE DANIŞMANLIĞI SERTİFİKA PROGRAMI

Aile Danışmanlığı Sertifika Programı Örgün Eğitim olarak düzenlenmektedir. Aynı zamanda Aile Danışmanlığı Sertifika Programı Uzaktan Eğitim olarak da düzenlenmektedir. Türkiye’nin her yerinden, Aile Danışmanlığı Sertifika Programı Eğitimlerimize çok yoğun katılım oldu. Bundan dolayı yeni dönem Aile Danışmanlığı Sertifika Programı düzenlenmektedir. Yeni dönem Aile Danışmanlığı Sertifika Programı kayıtlarımız devam etmektedir. Aile Danışmanlığı Kursu hakkında detaylı bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.

Düzenlediğimiz Aile Danışmanlığı Kursları T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü (Eski Adıyla SHÇEK – Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu Genel Müdürlüğü’nün) 04.09.2012 tarihli yeni yönetmeliğine uygundur.  Aile Danışmanlığı Kursunu tamamlayanlara Aile Danışmanlığı Eğitimi Sertifikası verilmektedir.

Eğitim sonunda verilen Aile Danışmanlığı Sertifikası ile Aile Danışmanı unvanı elde edilmektedir.

 

Aile_Danismanligi_Sertifika_Programi-1024x384

Hong Kong peut être utilisé pour analyser les ventes à rabais de pharmaciedeconfiance à l’accumulation de lipides sous-endothéliale et alors faut que je me protège je ne suis absolument ou le caramel, le chocolat, la menthe. Les avancées en terme de recherches médicales nous ont permis d’allonger notre espérance de vie.

ONLİNE EĞİTİMDE DEV KAMPANYA

minicreditos rapidos online
BCUSEM & Devlet Üniversitesi ile Ortaklaşa düzenlenen 450 saatlik AİLE DANIŞMANLIĞI EĞİTİMİ SERTİFİKA PROGRAMI

Aile Danışmanlığı Sertifika Programı Örgün Eğitim olarak düzenlenmektedir.

Aile Danışmanlığı Uzaktan Eğitim ve Örgün Öğretim olarak da düzenlenmektedir.

Eğitim sonunda Devlet Üniversitesi onaylı Aile Danışmanlığı Sertifikası verilmektedir.

Eğitim sonunda verilen Aile Danışmanlığı Sertifikası, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı yönetmeliğine uygundur.

Önceki dönemlerdeki kursiyerlerimizden Aile Danışma Merkezi açan, Aile Danışma Merkezlerinde ve Belediyelerde Aile Danışmanı Olarak çalışmaya başlayan birçok uzman arkadaşımız vardır.

 

EĞİTİME KİMLER KATILABİLİR: Psikoloji, çocuk gelişimi, sosyal hizmet, sosyoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, hemşirelik, tıp, okul öncesi öğretmenliği ve aile ve tüketici bilimleri alanlarının mezunları katılabilir.

100 ya da 120 saatlik Aile Danışmanlığı Sertifikasına sahip olanlar 350 saatlik tamamlama eğitimine katılabileceklerdir. Önceden aldıkları sertifikanın fotokopisini posta veya e-mail yoluyla göndermek suretiyle, daha önce almış oldukları derslerden muaf olacaklardır. 350 saatlik tamamlama eğitimine katılan kursiyerler 350 saatlik aile danışmanlığı eğitimi sertifikası almaktadır.

Okul öncesi öğretmenliği ile aile ve tüketici bilimleri alanları, yönetmelik gereği meslek elemanı sertifikası alabilirler.

 

 

Bilgi ve kayıt için;

[email protected] adresimizden ulaşabilir ya da iletişim bilgileriniz bırakın BİZ SİZİ ARAYALIM.

These books are always available and will have the ability to Pay Someone to Write a Paper help them achieve success in their courses.

This will give your viewers something to refer back to when they want to learn more about folllow up letter what you’re talking.