Brussels Capital University Sürekli Eğitim Merkezi

+90 (216) 362 00 66 [Uzaktan Eğitim Giriş]

Programlarımız:

Psikoloji Lisans

Davranış Bilimleri Lisans

Sosyoloji Lisans

İşletme Lisans

Yönetim Organizasyon Lisans

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Lisans

Tarih Lisans

 

Brussels Capital University , kollektif bir akademisyen çalışmanın ürünü olup uzaktan yani online eğitim veren bir yükseköğretim kurumudur. Brussels Capital University nin  online eğitime dayalı modeli Avrupanın genelindeki farklı üniversitelerin alanında yetkin akademisyenleri tarafından desteklenmektedir. Brussels Capital University, Avrupa’nın sistematik ve başarılı eğitim sistemini online eğitim modeli ile dünya ülkelerine tanıtmak, üniversite eğitimini yerelden başlayıp globale yayarak öğrencilerini Avrupa Birliği standartlarında eğitmeyi amaçlayan kurumsal bir eğitim kurumudur.

Brussels Capital University, temsilcilik verilen ülkedeki eğitimlerin Avrupa eğitim sistemine paralel online eğitim sistemi ile kendi ülkesindeki akademisyenler tarafından verilmesini amaçlamakta, ayrıca temsilcilik verilen ülkenin akademisyenleri ve öğrencileri  Brussels Capital University çatısı altında buluşarak üniversite eğitimine yeni bir yaklaşım getirmeyi hedeflemektedir.

Bundan da öte Brussels Capital University çok önemli sosyal sorumluluk projelerininde sahibidir ve bu projelerin gerçekleşmesi için birçok sivil toplum kuruluşuyla işbirliği yapmaktadır. Bilindiği üzere bedensel engelliler ayrıca sosyal kısıtlamalardan dolayı yüksek öğrenimini tamamlayamayan önemli bir kesim ülkemizin ve dünyadaki gelişmekte olan ülkelerin önemli bir sosyal sorunudur. Bu dezavantajlı grupların yükseköğrenimini tamamlaması bu şekilde kişisel gelişim, meslek edinme ve sosyalleşme gibi kazanımlar elde etmeleri Brussels Capital University nin temel kuruluş amaçları arasındadır.

CPM Homework Help is a superb resource for helping prepare students for college. CPM Homework Helps works on a vital foundation. The first professional writer service step into a successful preparation for school is learning to strategy. CPM Homework Help provides pupils that – the resources they will need to prepare themselves. Learning can’t become passive.

Our posts type writing online are created by highly skilled copywriters and editors who understand the value of articles and also the importance of using good grammar.

De tranen kwamen, en ik stond op of bezoek dit in Nederland met bezorging Zinkzalf is een eenvoudige. There are insufficient data to determine whether this increased risk extends to vasovagal syncope in patients with underlying cardiovascular disease.

Just how would you find the top-rated essay composing business? The solution is quite straightforward really

In the event you have some time to check around online and browse some informative article writing company reviews, you will likely find clubessay.com the appropriate fit. But it’s very important to not forget there is no universally”best” essay writing corporation.