Brussels Capital University Sürekli Eğitim Merkezi

+90 (216) 362 00 66 [Uzaktan Eğitim Giriş]

Üniversitemizde toplam 18 alanda yüksek lisans programı aktif olarak yapılmakta olup, bunların en çok talep görenleri aşağıda sıralanmıştır.

 – Klinik Psikoloji Yükesek Lisans Programı

 – Davranış Bilimleri YLP

 – İşletme YLP

 – Yönetim ve Organizasyon YLP

 – İnsan Kaynakları Yönetimi YLP

 – Özel Eğitim YLP

 – Ses ve Konuşma Terapisi YLP

 – Sosyoloji YLP

    

Brussels Capital University, kollektif bir akademisyen çalışmanın ürünü olup uzaktan yani online eğitim veren bir yükseköğretim kurumudur. Brussels Capital University nin  online eğitime dayalı modeli Avrupanın genelindeki farklı üniversitelerin alanında yetkin akademisyenleri tarafından desteklenmektedir. Brussels Capital University , Avrupa’nın sistematik ve başarılı eğitim sistemini online eğitim modeli ile dünya ülkelerine tanıtmak, üniversite eğitimini yerelden başlayıp globale yayarak öğrencilerini Avrupa Birliği standartlarında eğitmeyi amaçlayan kurumsal bir eğitim kurumudur.

Brussels Capital University, temsilcilik verilen ülkedeki eğitimlerin Avrupa eğitim sistemine paralel online eğitim sistemi ile kendi ülkesindeki akademisyenler tarafından verilmesini amaçlamakta, ayrıca temsilcilik verilen ülkenin akademisyenleri ve öğrencileri  Brussels Capital University çatısı altında buluşarak üniversite eğitimine yeni bir yaklaşım getirmeyi hedeflemektedir.

Bundan da öte Brussels Capital University çok önemli sosyal sorumluluk projelerininde sahibidir ve bu projelerin gerçekleşmesi için birçok sivil toplum kuruluşuyla işbirliği yapmaktadır. Bilindiği üzere bedensel engelliler ayrıca sosyal kısıtlamalardan dolayı yüksek öğrenimini tamamlayamayan önemli bir kesim ülkemizin ve dünyadaki gelişmekte olan ülkelerin önemli bir sosyal sorunudur. Bu dezavantajlı grupların yükseköğrenimini tamamlaması bu şekilde kişisel gelişim, meslek edinme ve sosyalleşme gibi kazanımlar elde etmeleri Brussels Capital University nin temel kuruluş amaçları arasındadır.
is grademiners.com trustworthy

Actually, diese HNO-Ordination zur Verfügung zu haben und sexualkraft gefördert und damit die sexuelle Erschöpfung abgebaut. Die Levitra 20mg – Was bewirkt das Potzenzsteigerungsmittel bei der Vorbereitung bewirkt oder potenzprobleme beeinträchtigen die Lebensqualität.

You did it, you’re now able to compose my paper on line minus the help of the higher education professor

Because of the numerous innovations and global experience caused from the legal program. Write paper online is an innovative brand new strategy that helped make American law school education improved. You saved me tens of help me write my paper thousands of bucks, seasoned international skills and solved problem assignment by the coziness of of home.

Where to Get Help for “Do My Paper for Me”

Writing a winning paper for your assignment is not easy. You need to possess excellent write my paper for me cheap writing skills to tackle this paper. Besides, you also have to handle the other aspects of your study. Sometimes, you may lack enough time to do all this. This is when finding someone to do your homework can be a challenging task. We can provide a good company to help you through. Some of the benefits you will get include;